איחור של שבועיים בווסת ללא הריון – האם אסורה
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
שלום וברכה
שלום רב
מומלץ שתפני ליהודית פרנקל (אלמנתו של פרופ' בנמין זאב פרנקל ז"ל), בטלפון 025610846. גב' פרנקל הינה בעלת קשר משפחתי אל הרב מפולדה וסביר שהיא יכולה לספק את המידע הנדרש.
לכשתסיימי, נשמח לקבל עותק של עבודתך לשם העשרת ספריית מכון שלזינגר.
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
שלום רב, ברצוני לדעת את דעת ההלכה לגביי טיפול בלייזר לגברים. כל חיי אני סובל מאוד מאוד מהגילוח בעיקר באזור הצוואר ואשתי חשבה אולי כדאי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.