שלום,
התקינו לי מירנה ב 29.6.12 לפני כשבוע וחצי הכל נראה בסדר רק שהיום התחילו לי הפרשות חומות על התחתונית כמו התחלה של ווסת וזה לא התאריך שלי, האם זה תקין או שעליי לגשת לרופא? ואיך אדע אם המירנה נמצאת אצלי בגוף ולא פלטה את עצמה לבד?
תודה, י
שאלת בירור: אנא פרטי בדיוק מתי התקינו את המירנה – כיוון שהתאריך המצוין בשאלה עלול להיות טעות שמקורה במספר תאריכים שונים, והתקופה שחלפה מאז ההתקנה היא עניין קריטי לנושא.
שלום, אני עושה עבודה על המופיליה ורציתי לשאול כמה שאלות: "מה ההתפתחות הטכנולוגית של אבחון טרום השרשתי בנושא?" "מהי עמדת ההלכה בנושא?"ומהי עמדת ההלכה לגבי
לאחר הלידה קיבלתי גלולות הנקה למניעת הריון. לאחר שטבלתי בפעם הראשונה התחילו להופיע לי דימומים כתוצאה מהגלולות שנימשכו כשבעה ימים. לאחר מכן טבלתי שוב ושבוע
אני חודשיים וחצי אחרי החתונה, לקחתי לפני החתונה כדורים על מנת לסדר את המחזור (מונעי הריון גם) והפסקתי לקחת יום אחרי החתונה. קיבלתי מחזור שלושה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.