ייחוס וולד מפונדקאות
the position of the children born to a gay lesbian couple the jewish woman gave birth to the twins however the eggs were supplied by
שלום רב ! לפני 4 שנים חליתי באנורקסיה (הפרעות אכילה) ואז חזרתי בתשובה ובתהליך החזרה בתשובה עברתי גם מקום מגורים ומאז הפסקתי מן הטיפולים, מאז האנורקסיה הפכה לבולימיה ואני ממש אוכלת בלי הפסקה,בכלל לא כמו בן אדם נורמלי, האם הבולמוסי האכילה שיש לי הם בגדר תאוות אכילה ויש לי על כך עוון? או שזה בגדר מחלה? זה מאוד מדאיג אותי, כי כמה שניסיתי להתגבר נפלתי,ואני ממש מיואשת, הבעיה שעכשיו חזרתי שוב לטיפולים והאנשים שמטפלים בעניין הם אנשים שלא שומרי תורה ומצוות ובעלי השקפה שונה ואני חוששת שהם ישפיעו עלי. אבל האם באמת מתי שיש לי התקפי זלילה (מחילה מכבודכם) ואני ממש אוכלת כמו בהמה ואפילו לעיתים גם אוכל שלכאורה מאוס אצל בני האדם, האם זה תאוות אכילה ויש לי עוון? כי לפעמים שיש לי התקפים אני גם שוכחת לברך לפעמים ברכה ראשונה או אחרונה, ואני כבר רוצה לצאת מזה כי אני רוצה לעבוד את השם וזה מאוד קשה לי המאבקים האלה עם האוכל,אני רוצה להיות כמו כולם ולא לחשוב כל הזמן על אוכל. אם באמת תוכלו לתת לי עצה תודה וסליחה על הטירחה!
מצבך הוא דוגמא למצב של מחלה, ולא מדובר כאן על שום חטא.
אם כי גם את חייבת להשקיע את המאמץ הנדרש, בכל זאת את חייבת לעבור טיפול מקצועי של רופא פסיכאטר.
יש היום טיפולים יעיליים לבעייתך, ואם תפני למטפל מתאים כאמור למעלה, סיכוייך טובים לשפר מאוד את איכות חייך.
the position of the children born to a gay lesbian couple the jewish woman gave birth to the twins however the eggs were supplied by
שלום לכבוד הרב. המקרה שלנו הוא קצת מורכב ואנסה לכתוב את כל הפרטים באופן בהיר ומדויק. אנו זוג צעיר, נשואים שנתיים וחצי. מערב הכלולות ועד
שלום רב,עלי להגיש בקרוב מאד עבודה סמינריונית בנושא שאיבת חלב אם בשבת.רציתי לבקש את עזרתכם בהפניה למקורות רלוונטיים (רפואיים והלכתיים), ו/או בהכוונה לגבי ראשי הפרקים
ב"ה שאלה שנשאלתי אודה לתשובתכם לארוסתי יש בעיה בריאותית (נקב בעור התוף) המונעת ממנה להרטיב את אזור האוזן. אין (וחיפשנו הרבה) שום אפשרות טכנית ורפואית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.