שלום רציתי לשאול: אני סובלת מהפרעות אכילה ולא מזמן התחלתי טיפולים ב"ה הבעיה שאני צריכה גם לשלב עם הטיפולים גם טיפול תרופתי שכרוך בלקיחת כדורים פסיכיאטרים בשביל להתרפאות. השאלה שלי האם כדאי לי לקחת את הכדורים או עדיף להמנע כי אמרו לי שלא כדאי להתחיל עם כדורים כי זה גורם להרבה בעיות, בעיקר גם בשידוכים ואני לא יודעת מה לעשות כי לצאת מזה לבד אני לא יכולה ואני חוששת שהכדורים יזיקו או שעצם לקיחתם ישפיע עלי בעתיד. אשמח מאוד אם תוכלו לענות לי
כדאי לדעת כי כאשר יש צורך לקחת "כדורים פסיכאטרים", העדר הטיפול יכול לגרום לנזקים קשים שיזיקו לשידוכים הרבה יותר, בנוסף לנזק הבריאותי של בעיה רפואית לא מטופלת.
לכן המלצתנו: תתיעצי שוב עם רופא פסיכאטר מנוסה, ואחר-כך תפעלי לפי הוראותיו.
בס"ד שלום! ברצוני לדעת: אם הדימום הווסתי ארך 8 ימים, ביום ה 9 עשיתי הפסק בטהרה ושבוע אח"כ טבלתי. ישנה סבירות שהביוץ כבר עבר, ולא
בס"ד שלום כבוד הרב, אנחנו עושות עבודה בנושא הפריה חוץ גופית ואנחנו רוצות לשאול האם מותר לעשות הפריה חוץ גופית במקרה שידוע שיש סיכוי שלילד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.