עזרת הבעל בלידה
שלום! עקב ניסיון מלידה ראשונה, אני יודעת שבלידה המתקרבת ב"ה ארצה רק את בעלי שיהיה נוכח איתי ושיעזור לי בלידה. אין עוד משהי, אפילו אמא
שלום
אישתי בשבוע ה9 להריון, בבדיקה שהיינו אצל רופאה נאמר לנו שאישתי חולה כרגע בCMV, המחלה עצמה אינה מזיקה לאם אבל מכיוון שאין אפשרות לדעת אם נדבקה בה בעבר (יש השלכות על חומרת הפגיעה אצל העובר) אז יש אפשרות שהמחלה תפגע בעובר ויגרם לו נזק של חירשות, אילמות ואולי גם פיגור, אנחנו מאוד חוששים שלא נוכל לחיות בסיטואציה כזאת, אנחנו זקוקים דחוף לעזרה, הרופאים שאנחנו מתייעצים איתם אומרים שזאת צריכה להיות החלטה שלנו ושאין תשובה משמעית כי אי אפשר לדעת מה חומרת הפגיעה, אישתי ואני יודעים בוודאות שלא נוכל לגדל ילד עם בעיות. מה קורה במצב כזה? האם יש אפשרות לעשות הפלה? אנחנו גם מאוד חוששים שההפלה תפגע באפשרות שלנו להביא ילדים לעולם, אנחנו מאוד רוצים ילדים וזה הריון ראשון,
אנחנו ממש במצוקה ונשמח לעזרה
מומלץ שתכינו בכתב את המסמכים הרפואיים הרלבנטיים, ותפנו למרכז הארצי לטרטולוגיה בירושלים, בטלפון 02-6243663 או 02-6243369.
בשאלה מהי מידת הסיכון ומהי חומרתו.
שלום! עקב ניסיון מלידה ראשונה, אני יודעת שבלידה המתקרבת ב"ה ארצה רק את בעלי שיהיה נוכח איתי ושיעזור לי בלידה. אין עוד משהי, אפילו אמא
אבי בן 85.5 וחולה בדמנציה קרדיו-וסקולרית. לאחרונה הידרדר מצבו מאד- אינו שולט בסוגרים ובתנועות כולל מעבר משכיבה לישיבה. בתוך 3 שבועות סובל מזיהום שני בדרכי
שלום, ב"ה התחלתי ללמוד הפרעות בתקשורת באונ' ת"א. במסגרת שיעור אנטומיה עלינו להשתמש בגולגלות. עלי לציין מס' דברים: 1. אין הכוונה לניתוח גופה 2. הגולגלות
יש לי מתחת לעיניים שחור. מה אפשר לעשות כדי שזה יעלם?? כי זה ממש לא יפה שיש לי שחור בתוך הפנים ואני רוצה מאוד שזה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.