אישתי בשבוע ה- 38, ממספר בדיקות us שעשתה עלה כי יש פער של כ- 4-5 שבועות בין גיל העובר לגיל המח- הראש. הראש הוא לפי גיל של 31-32 שבועות בעוד ההיריון הוא כאמור שבוע 38. לפי דברי הרופאים, מדובר על וודאות של מעל ל- 50 אחוז על כך שקיימת פגיעה שכלית וודאית. אנחנו אמורים לעשוצת בדיקת m.r.i.
אנחנו הורים ל- 3 ילדים קטנים. טיפול בילד נוסף עם נכויות קשות תהיה קשה מאוד עבורנו, עד גבול בלתי אפשרית. אם היה מדובר בתסמונת דאון, או בעיה רפואית אחרת, כאנשים מאמינים לא היינו בוחנים את האפשרות של הפסקת ההיריוו. אולם לפי המתואר מהרופאים וממה שידוע עד כה, חייו של עובר זה, אם יוולד יהיו קשים מנשוא. השאלה הינה באילו תנאים ניתן לשקול הפסקת היריון, לפי הדעה המקלה? לתשובתכם המהירה אודה, בכדי שנשקול מה לעשות.
מ.ס.
נראה כי הנתונים הרפואיים המובאים כאן אינם מלאים.
חשוב לדעת מה תוצאת ה MRI, וכמו כן יש מקום לשקול בתיאום עם הרופא המטפל גם בדיקות נוספות כדוגמת דיקור מי שפיר.
לנתונים אלה יכולה להיות משמעות רבה על ההכרעה ההלכתית.
יש לנו ב"ה שבעה ילדים. אולם מזה למעלה משנתיים אנו מנסים להרות שוב ללא הצלחה. בדיקות שערכתי יצאו תקינות לגמרי. לבעלי יש בעיה בתיפקוד המיני
Dr. HalperinI am a student at the University of Idaho and doing a research project comparing foreign policies on biotechnology and was wondering if you
בס'ד אניבת 34 אם לשישה ילדים ברוך השם,הלידות שלי היו רגילות אבל לא קלות בכולם היו לי תפרים, אחרי הלידה השניה היתה לי הפלה טבעית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.