קונפליקט בין ההלכה לרפואה
שלום רב, אני סטודנטית לחינוך ותושב"ע. במסגרת עבודת הגמר שלי אני מחפשת קונפליקט בין ההלכה לרפואה, האם קיים?והיכן? אינני יודעת אם במסגרת תפקידכם אתם עונים
אישתי בשבוע ה- 38, ממספר בדיקות us שעשתה עלה כי יש פער של כ- 4-5 שבועות בין גיל העובר לגיל המח- הראש. הראש הוא לפי גיל של 31-32 שבועות בעוד ההיריון הוא כאמור שבוע 38. לפי דברי הרופאים, מדובר על וודאות של מעל ל- 50 אחוז על כך שקיימת פגיעה שכלית וודאית. אנחנו אמורים לעשוצת בדיקת m.r.i.
אנחנו הורים ל- 3 ילדים קטנים. טיפול בילד נוסף עם נכויות קשות תהיה קשה מאוד עבורנו, עד גבול בלתי אפשרית. אם היה מדובר בתסמונת דאון, או בעיה רפואית אחרת, כאנשים מאמינים לא היינו בוחנים את האפשרות של הפסקת ההיריוו. אולם לפי המתואר מהרופאים וממה שידוע עד כה, חייו של עובר זה, אם יוולד יהיו קשים מנשוא. השאלה הינה באילו תנאים ניתן לשקול הפסקת היריון, לפי הדעה המקלה? לתשובתכם המהירה אודה, בכדי שנשקול מה לעשות.
מ.ס.
נראה כי הנתונים הרפואיים המובאים כאן אינם מלאים.
חשוב לדעת מה תוצאת ה MRI, וכמו כן יש מקום לשקול בתיאום עם הרופא המטפל גם בדיקות נוספות כדוגמת דיקור מי שפיר.
לנתונים אלה יכולה להיות משמעות רבה על ההכרעה ההלכתית.
שלום רב, אני סטודנטית לחינוך ותושב"ע. במסגרת עבודת הגמר שלי אני מחפשת קונפליקט בין ההלכה לרפואה, האם קיים?והיכן? אינני יודעת אם במסגרת תפקידכם אתם עונים
ממחחקרים שנעשו עולה כי נזקי הנרגילה הינם דומים ואף חמורים יותר מנזקי הסיגריה, בנוגע לעישון סיגריות ישנם הרבה פסיקות בנושא. אומנם, התקשיתי למצוא פסיקה בנושא
מה הם האופציות לאשה שנאסר עליה מכאן ולהבא על ידי הרופאים לללדת מחמת ניתוח קיסרי – מניעת הריון או סירוס
Post Content לפני ארבע ימים עברתי צינתור טיפולי עם השתלה של שני סטנטים, כיצד עלי לנהוג ביום הכיפורים הבעל"ט בנוגע לכדורים ובכלל לשתיה מרובה שנצטרכת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.