sperm donation to a married woman (estranged marriage)
A Jewish woman is interested in having another child. Although legally married by the American secular system, she does not have sexual relations or friendship
אישתי בשבוע ה- 38, ממספר בדיקות us שעשתה עלה כי יש פער של כ- 4-5 שבועות בין גיל העובר לגיל המח- הראש. הראש הוא לפי גיל של 31-32 שבועות בעוד ההיריון הוא כאמור שבוע 38. לפי דברי הרופאים, מדובר על וודאות של מעל ל- 50 אחוז על כך שקיימת פגיעה שכלית וודאית. אנחנו אמורים לעשוצת בדיקת m.r.i.
אנחנו הורים ל- 3 ילדים קטנים. טיפול בילד נוסף עם נכויות קשות תהיה קשה מאוד עבורנו, עד גבול בלתי אפשרית. אם היה מדובר בתסמונת דאון, או בעיה רפואית אחרת, כאנשים מאמינים לא היינו בוחנים את האפשרות של הפסקת ההיריוו. אולם לפי המתואר מהרופאים וממה שידוע עד כה, חייו של עובר זה, אם יוולד יהיו קשים מנשוא. השאלה הינה באילו תנאים ניתן לשקול הפסקת היריון, לפי הדעה המקלה? לתשובתכם המהירה אודה, בכדי שנשקול מה לעשות.
מ.ס.
נראה כי הנתונים הרפואיים המובאים כאן אינם מלאים.
חשוב לדעת מה תוצאת ה MRI, וכמו כן יש מקום לשקול בתיאום עם הרופא המטפל גם בדיקות נוספות כדוגמת דיקור מי שפיר.
לנתונים אלה יכולה להיות משמעות רבה על ההכרעה ההלכתית.
A Jewish woman is interested in having another child. Although legally married by the American secular system, she does not have sexual relations or friendship
המחזור של אשתי מאחר בחודש ויומיים. עשינו אתמול בדיקת הריון בערכה ביתית והתוצאה הייתה חיובית. שאלתי היא מהו הסטאטוס ההלכתי מבחינת יחסי אישות.
אני נשוי מזה שנתיים, אשתי ילדה לפני שנה וחצי בערך, לאחרונה אשתי טוענת שהיא לא מתרגשת ואיני מצליח לרגש אותה, וכתוצאה מכך איננו יכולים לקיים
שלום. אני בשנות ה-20 לחיי ונשוי למעלה משנה. כבר בהתחלה שמתי לב שאני לא נכנס לראש הזה של הנישואים ועם כל הקושי הלכנו לייעוץ של
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.