אדויל או נורופן ילדים בפסח תשע"א
לכבוד הרב הלפריןלהלן (לאחר שאלתי) שאלה שנשאלתי לגבי נורופן לילדים. אני מניח שהמניעה משימוש באקומול, קשור לכך שהילד אפילפטי. השאלה היא כפולה – שימוש בעת
לאשתי ולי יש ילד בן 8 חודשים. לאחר לידת בננו החליטה אשתי שהיא לא רוצה להשתמש באמצעי מניעה מפני ששמעה שהם לא בריאים (כדורים וכו') אך מאידך גיסא,שנינו לא רצינו ולא היינו בשלים לעוד ילד ולכן תכננו לנסות ולקיים יחסים במועדים שרחוקים מהביוץ.
כרגע אשתי מתאחרת בקבלת המחזור והיא נכנסה לפאניקה שאולי היא בהריון כאשר ברור ששנינו לא בשלים ולא מסוגלים כרגע לגדל עוד ילד מכל הבחינות.
שאלתי היא: האם היות וברור שעדיין לא הגיעו 40 יום להשרשת העובר ( שכן היא רק ביום ה-40 מהמחזור הקודם ועברו לפחות שבועיים מאז המחזור הקודם ועד הטהרה שלה.) יש איזהשהיא דרך הלכתית שמותר לעצור את ההריון??
נ.ב.
אני מבין שאתם בפגרה אך אם בכל זאת אתם רואים את השאלה,היות והיא די דחופה, אודה לכם מאוד אם בכל זאת תענו.
תודה מראש!
אין לבצע הפסקת הריון אפילו קודם ל-40 יום בנתוני השאלה.
ענינית מומלץ שתשקלו יחד עם רופא הנשים שלכם שימוש בהתקן תוך רחמי (IUD), במיוחד כי הדרך בה אתם נוקטים כיום, גם איננה יעילה למניעת הריון וגם איננה מתאימה להלכה בנתונים הללו.
לכבוד הרב הלפריןלהלן (לאחר שאלתי) שאלה שנשאלתי לגבי נורופן לילדים. אני מניח שהמניעה משימוש באקומול, קשור לכך שהילד אפילפטי. השאלה היא כפולה – שימוש בעת
האם תוכל לישלוח דברים לאבא שלי לאיימיל שלו בבקשה כל מיני הלכות דיברי תורה אבא שלי אוהב את הדברים האלה אז האיימיל שלו הוא: תודה
שלום כבוד הרב אימי נפטרה בתאריך ט"ז חשוון 1/11/2012 זה היה יום חמישי בבוקר והיא נקברה באותו היום בשעה שלוש נאמר לנו שניתן להתגלח מחר
לצוות שלום אני ואשתי עוברים טיפוליי פוריות כבר מעל שנה וחצי עדיין ללא הצלחה עברנו 6-7 הזרעות 2 IVF וביום שלישי ה 14.9 עברנו החזרת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.