פדיון הבן לאחר הפלה באמצעות גלולה
ד"ר הלפרין שלום,בשנת 2006 עברתי הפלה יזומה באמצעות טבלית מפיג'ין.כיום אני נשואה ומעוניינת להרות.אני אישה דתייה שבאה מבית דתי.הרופא שטיפל בי בזמנו, לא כתב על
כבוד הרב, רציתי לשאול מה יש לרבנים להגיד על הפלה כשמתגלה תוך כדי ההיריון, חס וחלילה, פיגור בעובר? אשמח אם לא תפרסמו את השאלה הזאת או לפחות לא תפרסמו את שמי. תודה מראש
הנושא תלוי במחלוקת גדולה בין פוסקינו דורינו.
למעשה יש להתייעץ אישית עם רב פוסק המכיר את בני המשפחה.
ד"ר הלפרין שלום,בשנת 2006 עברתי הפלה יזומה באמצעות טבלית מפיג'ין.כיום אני נשואה ומעוניינת להרות.אני אישה דתייה שבאה מבית דתי.הרופא שטיפל בי בזמנו, לא כתב על
לרב ד"ר הלפרין שלום! בימים אלו אנו חוקר קצת לעומק את נושא ה"הרגשה" האבודה של נשות ישראל בזמן קבלת הווסת. אודה לכבודו אם יוכל לענות
קראתי את תשובתכם לגבי מכשירי שמיעה: https://www.medethics.org.il/db/showQ.asp?ID=630 וגם ב http://www.moreshet.co.il/web/shut/shut2.asp?id=50755 ורציתי לשאול שאלות דומות לגבי שתל קוכלארי: 1. האם מותר להרכיב את החלק החיצוני של
שלום רב ברצוני לדעת מה קורה אם יש לי ביוץ בזמן שאני סופרת? הביוץ שלי ביום ה- 12 ואני טובלת ביום ה- 17. לקחתי כדורים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.