לכ' הרב ד"ר מרדכי הלפרין שליט"א
הנדון: המשך לשיחה במוצש"ק עם ר'
1] מצ"ב כתובת הערך בויקיפדיה על "שומרת אחותי" שדיברנו עליו, ע"מ לחסוך לכת"ר זמן יקר.
[יש להעיר שיש בספר הנדון תכנים שאינם צנועים, והיה ניתן להשתמש בלשון נקיה ומכובדת יותר. להערכתי, הספר של הגב' שרון הררי אמור להיות נקי יותר, ויש לו יתרון נוסף- הוא מבוסס על סיפור אמיתי. לא הצלחתי להשיג אותו בהשאלה].
2] בנוגע לחיפוש בשו"ת של המכון: בכדי לוודא את הדברים, בדקתי שוב במנוע חיפוש של המכון, בדף הבית/ פתיחה, חיפשתי "שומרת אחותי" ["חפש באתר מכון שלזינגר"], ולא נמצאו תוצאות. לעומת זאת, בחיפוש אקראי בגוגל הכללי, כן נמצא מקור מהשו"ת של המכון [המקור איננו זמין אצלי, אבל אוכל למצוא אצל הקבוצה שעוסקת בנושא]. כלומר, קיים מידע חשוב ביותר שאין שני לו שאיננו זמין ונגיש. בעייתיות זו עלולה לגרום לעבודה מיותרת בשאלות שחוזרות על עצמן [בפרט בהתייעצות לכתיבת עבודה, כאשר השאלות חוזרות על עצמן, שכן בשאלות מעשיות יש לפעמים צורך להתייחסות ספציפית וכו']. עבודה מיותרת משמעותה גם זמן יקר עד שהשואל מקבל התייחסות, אם בכלל, וגם בזבוז זמן יקר של כת"ר ואחרים.
3] אשמח לשמוע על אופציות נושאי שכר אם ייפתחו.
4] בברכת התורה הידידות והערכה והוקרה על הפעילות לקידוש שם שמים
ר'
אישתי בשבוע ה17 יש לה בחילות ויש לה חוסר תאבון מאוד גדול היא חלשה מאוד וישנה הרבה היום היא הרגישה חולשה בכל הגוף ולא יכלה
לאחרונה התעוררו מספר שאלות הנוגעות לעבודה בחדר המיון בשבת: 1. לא ניתן לתאר את המכלול האינסופי של ההתרחשויות בחדר המיון, אך ברצוננו להביא מקרה כדוגמא
שלום הרבהרופאים ממליצים במקרה של אשה שאובחנה כמקרה של הרפס גניטלי להימנע מיחסי מין עד שבוע לאחר העלמות הפצעים, וגם לאחר מכן להוסיף ולהשתמש בקונדום.מה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.