בדיקות פוריות לרווק עם בעיות באשך
לרב הלפרין שלום להלן ממצאי בדיקת US אשכים שעברתי :אשך ימני קטן מידותיו כ 2*1.8*2.5 ס"מ ,מרקמו היפואקואי גס.אך לא הודגמו תהליכים מוקדיים .אפדידימיס לא
לכ' הרב ד"ר מרדכי הלפרין שליט"א
הנדון: המשך לשיחה במוצש"ק עם ר'
1] מצ"ב כתובת הערך בויקיפדיה על "שומרת אחותי" שדיברנו עליו, ע"מ לחסוך לכת"ר זמן יקר.
[יש להעיר שיש בספר הנדון תכנים שאינם צנועים, והיה ניתן להשתמש בלשון נקיה ומכובדת יותר. להערכתי, הספר של הגב' שרון הררי אמור להיות נקי יותר, ויש לו יתרון נוסף- הוא מבוסס על סיפור אמיתי. לא הצלחתי להשיג אותו בהשאלה].
2] בנוגע לחיפוש בשו"ת של המכון: בכדי לוודא את הדברים, בדקתי שוב במנוע חיפוש של המכון, בדף הבית/ פתיחה, חיפשתי "שומרת אחותי" ["חפש באתר מכון שלזינגר"], ולא נמצאו תוצאות. לעומת זאת, בחיפוש אקראי בגוגל הכללי, כן נמצא מקור מהשו"ת של המכון [המקור איננו זמין אצלי, אבל אוכל למצוא אצל הקבוצה שעוסקת בנושא]. כלומר, קיים מידע חשוב ביותר שאין שני לו שאיננו זמין ונגיש. בעייתיות זו עלולה לגרום לעבודה מיותרת בשאלות שחוזרות על עצמן [בפרט בהתייעצות לכתיבת עבודה, כאשר השאלות חוזרות על עצמן, שכן בשאלות מעשיות יש לפעמים צורך להתייחסות ספציפית וכו']. עבודה מיותרת משמעותה גם זמן יקר עד שהשואל מקבל התייחסות, אם בכלל, וגם בזבוז זמן יקר של כת"ר ואחרים.
3] אשמח לשמוע על אופציות נושאי שכר אם ייפתחו.
4] בברכת התורה הידידות והערכה והוקרה על הפעילות לקידוש שם שמים
ר'
לרב הלפרין שלום להלן ממצאי בדיקת US אשכים שעברתי :אשך ימני קטן מידותיו כ 2*1.8*2.5 ס"מ ,מרקמו היפואקואי גס.אך לא הודגמו תהליכים מוקדיים .אפדידימיס לא
שלום רב! 1. אשתי נמצאת בשבוע 39 להריון. תאריך הלידה המשוער נופל בין יו"כ לסוכות. הריון חמישי. סה"כ תקין. אנמיה (הגיע ל-10.3. בבדיקות לפני 5
אני סטודנטית לפיזיותרפיה, והסמסטר הזה התחלנו לימודים מעשיים. כמובן כי התרגולים מצריכים לבוש לא צנוע, ואנו דואגות לעשות אותם כשיש מחיצה המסתירה. אבל – חשוב
שלום רב, אני נשוי קרוב לשנתיים, ומנסה עם רעיתי להיכנס להריון. לאחר מספר פעמים שקיימנו יחסים בתופת הביוץ וסביבה, פעמיים מתוכם תוך הסתיעות באיקוקלומין ופרגניל,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.