שלום רב.
אני מתחתנת ביז' סיון- ומאחר והמחזור שלי לא מסודר הרופא נתן לי (אורטו ציקלן) כדור אחד ליום. לפי הוראת הרופא הייתי אמורה להפסיק ליטול ביום ראשון הקרוב (29/4 (שאז אני הייתי בד"כ מקבלת וסת) ולקבל, ומיד אחרי שבוע להתחיל עוד הפעם עד אחרי הבעילת מצווה. אלא שאתמול 26/4 קיבלתי כתם והיום מחזור רגיל. אני לחוצה מאוד ואולי גם מפחדת שהרופא לא לחוצה כמוני מחופת נידה. מה האפשרויות???
רב תודות
יש ליצור קשר עם הרופאה המטפלת בהקדם האפשרי.
האם מותר לגבר לגלח או לחליפין לקצר שיער ערווה? (אנא התייחס בתשובתך לשני האפשרויות הנשאלות) האם התשובה תקפה גם לגבי אישה? ומה לגבי שיער בית
I recently underwent brachytherapy where they implanted radioactive pellets into my prostate. Since there is a possibility of a pellet being emitted during marital relations,
my name is XX, I'm 42 and I live in Italy. In July 2002 I was diagnosed with ALS/MND, a rare neurological disease that attacks
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.