שלום וברכה, בחודש אלול שלחתי שאלה בנוגע להנקה לאחר גיל שנתיים. מכיוון שלא קיבלתי עדיין תשובה, אשמח אם תשלחו אלי את השאלה כדי שאוכל לשאול רב אחר. (אני לא זוכרת את כל פרטי השאלה) אני מניחה שביחד עם השאלה שלי, יש לכם גם את כתובת הדוא"ל שלי, מכיוון שהספקתי לקבל מכם פרסומות לאחר ששאלתי את שאלתי. בתודה ובאיחולי גמר חתימה טובה.
א. השאלה המקורית לא הגיעה למכון שלזינגר.
השאלה היחידה שהגיעה ממך למכון שלזינגר היתה לפני למעלה משנה ורצ"ב.
ב. הפרסומות שקבלת קרוב לוודאי שאינן קשורות למכון שלזינגר.
השאלה הקודמת מתאריך 25/7/2004:
אני מניקה תינוקת בת קרוב לאחד עשר חודש. היא אוכלת קצת מוצקים, אך הרוב המוחלט של תזונתה הוא הנקה (לאחר מנת מוצקים היא יונקת). בתקופה האחרונה אני מרגישה שהיא רוצה לינוק יותר, וכנראה אני צריכה להגדיל את אכילת הפחמימות – בשביל שהמזון יספק אותה (בגלל זה אני גם מנסה לתת לה יותר מוצקים). החשש שלי מצום תשעה באב הוא, שהצום הזה ידלל לי את המשאבים המדולדלים ממילא, ושיהיה לי קשה להחזיר אותם לגופי לאחר הצום. (אני מניחה שבצום עצמו אצליח להחזיק מעמד, אם אשכב בלבד ואמנע מפעילות) האם יש היתר לבטל את הצום בגלל החשש הנ"ל לעתיד? "
התשובה: "עקב הזמן הקצר עד תחילת הצום אין באפשרותינו לענות על שאלה זו בדרך הרגילה. לקבלת תשובה לשאלתך עליך להתקשר ישירות לרב הלפרין לטלפון: 0522-602349 "
שלום.אמח לקבל תשובתכם ביחס לשאלות הקשורות למצב נפשי: 1.האם מותר לחלל שבת עבור אשה שנאנסה?2.האם מותר לחובש לתמוך גופנית (חיבוק נגיעה וכו..) להרגיע אשה שנפגעה
שלום הרבאשתי עברה טיפולי ivf וברוך ה׳ נפקדנובגלל טרנסלוקציה מורכבת 22-15 יש חששלתיסמונת בראדר ווילי ועל כן אשתי צריכה לעשות מי שפיר יום אחרי יום
Dr Mordechai Halperin My name is P. I have a daughter that is six and was just recently diagnosed with Turners Syndrome. I heard about
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.