יחסי אישות לאחר טיפול בהרפס גנטילי
שלום הרבהרופאים ממליצים במקרה של אשה שאובחנה כמקרה של הרפס גניטלי להימנע מיחסי מין עד שבוע לאחר העלמות הפצעים, וגם לאחר מכן להוסיף ולהשתמש בקונדום.מה
שלום רב!
יש לנו רופא משפחתי שאנו סומכים עליו מאוד שסובר שרב הנזק על התועלת בחיסונים. אנו מאוד סומכים על הרופא הזה במיוחד לאור העובדה שגם קביעה זו לקחה לו זמן רב לקבוע אותה ורק שהיה ברי לו שהדבר מזיק יותר ממה שהוא מועיל, קבע כך. כמו כן הוא לא הרופא היחיד ויש נוספים. בנוסף לכך יש מחלוקות רבות בין רופאים על חיסונים מסוימים, למשל ביפן מחסנים חצי מכמות החיסונים שמחסנים בארץ. האם עדיין ע"פ ההלכה אני מחויב לתת חיסון לבן שלי, על אף הנתונים הללו? תודה רבה בשורות טובות.
המילה "רופא" איננה מילת קסם, ולכן חשוב מאד לדעת על מה מסתמך הרופא המדובר. ככלל, חיסונים מצילים חיי אדם, אך חשוב לדעת מתי הזמן הנכון לכל חיסון. הכתובת לשאלה זו איננה מכון שלזינגר אלא רופא ילדים מומחה.
אם מדובר בחיסון מסויים לילד מסויים, אשר לדעת הרופא הסיכון עולה על התועלת – אזי צריך לשמוע בקולו. אבל "רופא" הקובע שאין בכלל צורך בחיסונים, כנראה שאיננו רופא מוסמך, כי הוכח באלפי מחקרים שחיסונים מצילים חיים, והימנעות מחיסונים מגדילה את הסכנה לתחלואה ולתמותה.
שלום הרבהרופאים ממליצים במקרה של אשה שאובחנה כמקרה של הרפס גניטלי להימנע מיחסי מין עד שבוע לאחר העלמות הפצעים, וגם לאחר מכן להוסיף ולהשתמש בקונדום.מה
שלום רב, יש לנו כלב שהוא מסוכן מאוד הוא יכול לתקוף גם אותנו בצורה מפתיע רציתי לדעת, אם נחליט להרדים אותו איך זה מתקבל מבחינת
כבוד הרב שלום רב, שמי יהונתן ואני בן 20. נולדתי כבד שמיעה ברם בהגיעי לגיל 17 הפכתי חירש לחלוטין. לאחר דין ודברים והתיעצויות מרובות, עברתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.