ראיתי במספר תשובות בענין הריון ביום כיפור להמנע מללכת לבית הכנסת חוץ מכל נדרי. האם לא עדיף להמנע גם מללכת לכל נדרי למעט במקצת את הסיכוי שיהיה צורך לשתות אחר כך?
גמר חתימה טובה
הסיבה ל"היתר" ללכת לבית הכנסת ל"כל נדרי" באותם מצבים הנדונים בתשובות שציינת, מקורה בהערכה רפואית, שזמן קצר לאחר הסעודה המפסקת, המאמץ הקל בהליכה לבית הכנסת לא אמור להשפיע על עצם הצורך בשתיה או על כמות הנוזלים שתדרש.
ב"ה לכבוד הרב ד"ר הלפרין שלום וברכה לאשה שבעת צום סובלת ממיגרנה האם ניתן להקל לה לשתות מים בתשעה באב. בכבוד וברכה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.