צניעות והלכות אישות באוכלוסיה בעלת צרכים מיוחדים
שמי ליאת, אני עובדת סוציאלית בדיור בקהילה לאנשים עם צרכים מיוחדים. בימים אלו אנו עסוקים בשאלה לגבי הנושאים שבינו לבינה היתרים ואיסורים על-פי ההלכה עבור
ראיתי במספר תשובות בענין הריון ביום כיפור להמנע מללכת לבית הכנסת חוץ מכל נדרי. האם לא עדיף להמנע גם מללכת לכל נדרי למעט במקצת את הסיכוי שיהיה צורך לשתות אחר כך?
גמר חתימה טובה
הסיבה ל"היתר" ללכת לבית הכנסת ל"כל נדרי" באותם מצבים הנדונים בתשובות שציינת, מקורה בהערכה רפואית, שזמן קצר לאחר הסעודה המפסקת, המאמץ הקל בהליכה לבית הכנסת לא אמור להשפיע על עצם הצורך בשתיה או על כמות הנוזלים שתדרש.
שמי ליאת, אני עובדת סוציאלית בדיור בקהילה לאנשים עם צרכים מיוחדים. בימים אלו אנו עסוקים בשאלה לגבי הנושאים שבינו לבינה היתרים ואיסורים על-פי ההלכה עבור
שלום וברכה הנני סטודנט למנהל מערכות בריאות ואני סוקר את דעת ההלכה בנושא המתת חסד אשמח אם תפנה אותי למקורות הרלוונטיים. תודה רבה, א.
שלום וברכה לאשה מניקה שקבלה לאחר לידה פמולן וכדור זה גורם לה דימומים ,מה מומלץ במקרה זה? האם ישנו תחליף לפמולן שאין לו את תופעות
שלום וברכה. אני סטודנטית לסיעוד והתחלתי לעבוד השבוע במחלקת נוירולוגיה בבית חולים מאיר. בית חולים מפעיל הסעות למשמרות רק מהישטב אריאל , לכן, אני צריכה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.