בעיית החמץ בכנרת בפסח – כימיה והלכה
ילמדונו רבותינו: סביב בעית החמץ בכנרת בפסח: 1. האם מולקולת עמילן חמץ שהתחמצנה והתפרקה (לגלוקוז?) נשארת אותה חתיכת איסור (למ"ד שאין סף תחתון ל'משהו'). 2.
ראיתי במספר תשובות בענין הריון ביום כיפור להמנע מללכת לבית הכנסת חוץ מכל נדרי. האם לא עדיף להמנע גם מללכת לכל נדרי למעט במקצת את הסיכוי שיהיה צורך לשתות אחר כך?
גמר חתימה טובה
הסיבה ל"היתר" ללכת לבית הכנסת ל"כל נדרי" באותם מצבים הנדונים בתשובות שציינת, מקורה בהערכה רפואית, שזמן קצר לאחר הסעודה המפסקת, המאמץ הקל בהליכה לבית הכנסת לא אמור להשפיע על עצם הצורך בשתיה או על כמות הנוזלים שתדרש.
ילמדונו רבותינו: סביב בעית החמץ בכנרת בפסח: 1. האם מולקולת עמילן חמץ שהתחמצנה והתפרקה (לגלוקוז?) נשארת אותה חתיכת איסור (למ"ד שאין סף תחתון ל'משהו'). 2.
שלום. במסגרת לימודי התושב"ע{תיכון},התבקשנו-חברתי ואני לבחור נושא לעבודת חקר. בחרנו בנושא-ניתוחים פלסטיים. שאלתנו היא- מה דעת ההלכה לגבי הסיכון שקיים בניתוחים פלסטיים ע"י הרדמה כללית?
לק'י אני גבר נשוי + 3 בן 34 הסובל משפיכה מוקדמת מאז ומתמיד, מתוך בושה לא התעמקתי בטיפול. אשמח לקבל עזרה בעניין טיפול תרופתי המטפל
בס"ד שלום כבוד הרב יש לי שאלה האם מותר לסדר אמצע הגבות רק את החלק האמצעי ובכן תראה, פעם מישהו שסתם היינו בריב קטן, זרק
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.