צום יום הכיפורים בהריון (טרימסטר שלישי) עם הפרעות קצב
אשתי בת 30 בהריון ראשון, בשבוע 28 (+ 5 ), במשקל 67 ק"ג (עלייה מ56 לפני ההריון) – ההריון תקין עד כה ברוך השם –
דחוף!!
לרב שלום! ב"ה ילדתי לפני שלושה שבועות בן בריא וחמוד. הבנתי שישנה אפשרות לקחת גלולות למניעת הריון לתקופה קצרה לאחר הלידה. אני מעוניינת להשתמש בגלולות למשך מספר חודשים, (בערך 4 חודשים), כי אני עדיין בלימודים,(אני בשנה ג', ונשאר לי את שנה ד' בה יש מעט קורסים) ואני מעדיפה לסיים את השנה הנוכחית ולהיות יותר פנויה לבית כשבע"ה אכנס להריון בשנית. האם אני יכולה להשתמש בגלולות או שעלי לשאול את הרב שלפיו בעלי ואני בדרך כלל הולכים? העניין הוא שאני יודעת שבנושא הזה הרב כנראה לא יתיר שימוש בגלולות כי אני ב"ה התאוששתי טוב מהלידה ואין לי סיבה ממשית לדחות את הלידה הבאה ולדחות את עניין פריה ורבייה. אשמח לקבל תשובה בהקדם.
לא ניתן לענות לשאלה חשובה מעין זו אלא מתוך הכרות מלאה עם בני הזוג השואל.
משום כך אין ברירה אלא לפנות לרב האישי שלכם.
אשתי בת 30 בהריון ראשון, בשבוע 28 (+ 5 ), במשקל 67 ק"ג (עלייה מ56 לפני ההריון) – ההריון תקין עד כה ברוך השם –
I would appreciate communication with you regarding what is the latest in the Halacha regarding terminal patients. I was previously the Head of the Radiation
שלום רב מי שרגיש ביותר לגלוטן ומגיב באופן קשה ביותר גם לכמות הקטנה ביותר – האם חייב בקיום מצוות אכילת ג' מצות בליל הסדר? ובשאר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.