צום יום כיפור בהריון בסיכון
ביום הכיפורים הקרב ובא אהיה ב"ה בשבוע 37.5 להריוני. אני בהריון בסיכון גבוה,אשר החל בדימומים עד חודש רביעי.בתחילת חודש שביעי החלו צירים מוקדמים עם דינמיקה
ב"ה שלום אני מטופלת בטיפולי פוריות אחרי הזרעה אחת,הנני צריכה לעבור הזרעה מס' 2 ביום שישי הזה ואני בדיוק מתחילה לספור ,ברצוני לדעת אם אין בעיה? יש לציין שגם את ההזרעה הקודמת עברתי ב7 נקיים.אודה לכם אם תחזירו לי תשובה עד מחר בצהריים.
הנושא תלוי במחלוקת הפוסקים ולמתירים יש על מי לסמוך.
ביום הכיפורים הקרב ובא אהיה ב"ה בשבוע 37.5 להריוני. אני בהריון בסיכון גבוה,אשר החל בדימומים עד חודש רביעי.בתחילת חודש שביעי החלו צירים מוקדמים עם דינמיקה
אני בעז"ה מחר אמור לעבור ניתוח ברגל. אחרי הניתוח אני יהיה עם גבס שלושה שבועות ואני לא יוכל לדרוך עליה. מה עלי לעשות בתפילת שמונה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.