קבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
אשתי נכנסה בעז"ה לחודש התשיעי. יש לנו רופא מיילד קרוב משפחה שאשתי מאד מאד מאד סומכת עליו ובעבר הוא כבריילד אותה ב"ה בהצלחה. אשתי אינה מסוגלת לחשוב על לידה בלעדיו (היא מאד מפחדת והידיעה שהוא המיילד נוסכת בה רגיעה ובטחון). שאותי הן: א. אם יקרה והלידה תארע בשבת, האם מותר לי להזעיק אותו ללידה פרטית כפי שבטוח הייתי עושה ביום חול? ב. כדי שהוא יהיה זה המיילד עלינו לנסוע כ40 דקות לבית חולים רחוק יותר ממקום מגורינו האם הדבר מותר בשבת? ושוב ברצוני לציין שאשתי אינה יכולה כלל לחשוב על לידה בבית חולים אחר בלעדי הרופא שלה. היא מאד לחוצה מאפשרות כזו.
א. מותר להזעיק בשבת ללידה פרטית את הרופא עליו היולדת סומכת.
ב. מותר לנסוע בשבת את המרחק העודף כדי שהרופא הנ"ל יוכל ליילד.
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
שלום לרב הלפרין. אני בהריון בשבוע 16. לפני כחודש היה לי פתאום דימום ניכר, בכמות גדולה מאוד, וההרגשה היתה ממש כמו אחרי לידה. במיון אחרי
בס"דשלום כבוד הרב,בהמשך לשיחתנו, בעניין עבודתי בשבת כאחות בבית חולים:האם קיים הבדל בין עבודה בשבת לעבודה בחג?
שלום, ארוסי חולה במחלת קרוהן. הוא מתקשה מאוד בצומות. מה עליו לעשות ביום החתונה – לצום? יש לציין שהוא רוצה לצום אבל הוא מרגיש פעמים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.