אני נוטל באופן קבוע 40 MG דרלין ביום (4 פעמים ביום) בשל רעידות קלות ובלתי נשלטות בידיים… האם עליי ליטול גם בשבת כבחול את התרופה, או שאפשר לקחת מינון כפול לפני שבת ומייד בצאת שבת ? תודה ושבוע טוב !
אתה רשאי להמשיך בנטילת התרופה בשבת ללא שום שינוי.
http://biorgonomy.ios.st/Front/Pages/pages.asp?id=53875 שלום אני מאוד רוצה ללמוד תחום ברפואה אלטרנטיבית שנקרא ביו אנרגיה קראתי באתר שעוסק בתחום על הנושאים שלומדים וזה נשמע מאוד מעניין אך אני
שלום! הייתי שמח לדעת חוות דעתכם, שאלה שאקווה שלא תהייה מעשית לעולם, אולם בשל מצבי המדרדר עולה חלילה שכן להיות כזו. – מי שנולד עם
נתבקשתי ליטול להורדת הכולסטרול. רכשתי את המוצר כמוסות אומגה תרי של חברת תרימה, הבחנתי בתווית כי הכמוסה (נוזלית) מכילה גלטין 274 מ"ג לכמוסה וגליצרין 126
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.