IVF for sterile couple
Dear Rabbi Halpern shlitaI hope this mail finds you well.I fondly recall our meetings some time again, and take the liberty to ask your assistance.There
לכבוד הרב ד"ר מרדכי הלפרין
שלום וברכה,
על אף שבימים אלו אין צלילותא לשמעתתא, אני ממשיך ללמד את תלמידי הכולל דרך הזום.
אנחנו לומדים סי' קצא ביו"ד. מוזכרת שם מחלת "הארן ווינדא". על איזו מחלה מדובר?
תודה וברכה,
אלישע אבינר
Dear Rabbi Halpern shlitaI hope this mail finds you well.I fondly recall our meetings some time again, and take the liberty to ask your assistance.There
שלו' לרב!ב"ה אנחנו אחרי לידת ילדנו השלישי והחלטנו תוך התיעצות עם פוסקלעשות הפסקה של כשנה.אנו מתלבטים בבחירת האמצעי הנכון הלכתית ורפואית.בעבר השתמשנו בגלולות מיקרולוט אך
בס"ד לרב המשיב, שלום וברכה! אשמח אם תענה לי על שאלה, אשר אני מתחבט בה זמן רב. אני עובד מד"א, וכפי שניתן לתאר, במקצוע כזה
אני סטאז'רית לרפואה ורציתי לדעת במסגרת עבודתי לגבי תורנות בשבת- מה מותר/אסור לי לעשות מבחינת כתיבה/הדפסה של קבלות/שיחרורים של חולים וכן מבחינת הגעה לבי"ח כשהמרחק
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.