אשתי עברה כריתת רחם לפני כשנתיים וחצי ונאמר לנו ע"י הרופא אם אנו מעונינים שלא יהיו יותר דימומים וענינו כן התיעצנו עם רבנים גם בקשר לכריתת רחם וגם לדימום קל שהופיע באופן סדור ונענינו – היות ואין מקור אזי אין צורך בטבילה אלא פעם אחת וזהו וכך נהגנו כיום לאחר פגישה עם רופא אחר הבנו שצואר הרחם הושאר והדם בעצם זה מקורו – השאלה האם יש להתחיל בדיני שמירת נידה כרגיל וטבילה עם ברכה או לא וכיצד ניתן לתקן.
לאור כמה ספקות עובדתיים והלכתיים העולים משאלתך, יש לטבול כל חודש כמו לפני הכריתה פרט לכך אין לברך על הטבילה.
שלום רב, אני נשוי קרוב לשנתיים, ומנסה עם רעיתי להיכנס להריון. לאחר מספר פעמים שקיימנו יחסים בתופת הביוץ וסביבה, פעמיים מתוכם תוך הסתיעות באיקוקלומין ופרגניל,
חנוכה שמח! שמי א' מגבעת זאב. (ולצורך השאלה היא נמצאת כעשר דקות מירושלים ברכב, ויש ברשותי רכב) אני חובש מתנדב חדש במד"א ויש לי שתי
שלום רב , ביתי לקוית שמיעה (היא בת שנתיים בערך) ומשתמשת במכשירים דיגיטליים , כאשר מורידים את המכשירים בשבת (לא ישנים איתם) , נוצר משוב
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.