אשתי עברה כריתת רחם לפני כשנתיים וחצי ונאמר לנו ע"י הרופא אם אנו מעונינים שלא יהיו יותר דימומים וענינו כן התיעצנו עם רבנים גם בקשר לכריתת רחם וגם לדימום קל שהופיע באופן סדור ונענינו – היות ואין מקור אזי אין צורך בטבילה אלא פעם אחת וזהו וכך נהגנו כיום לאחר פגישה עם רופא אחר הבנו שצואר הרחם הושאר והדם בעצם זה מקורו – השאלה האם יש להתחיל בדיני שמירת נידה כרגיל וטבילה עם ברכה או לא וכיצד ניתן לתקן.
לאור כמה ספקות עובדתיים והלכתיים העולים משאלתך, יש לטבול כל חודש כמו לפני הכריתה פרט לכך אין לברך על הטבילה.
Is it more important to heal Jewish people than non-Jewish people? Practically speaking, would it be better to take a position at a hospital that
אני סטודנטית לסיעוד בהדסה עין כרם. יש לי מספר שאלות שהתעוררו בעניין רפואה והלכה במהלך לימודי והכניסה למחלקות לגבי עבודה בשבת.כניסה לחדר תרופות ופתיחת כספת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.