יום לאחר הטבילה גילתי דימום כלשהו, הדבר מאוד מוזר לי כיוון שאני נוטלת גלולות ומעולם לא קרה שדממתי במהלך נטילת גלולות ועוד בדיוק לאחר המקווה. אני כבר מדממת זה היום השלישי.
א. מה ההלכה לגבי דימום זה?
ב. מבחינה רפואית האם ישנה בעיה?
א. מדובר בתופעה מוכרת. כ10%-20% מנוטלות הגלולות למניעת הריון ידממו או יראו כתמי דם במהלך נטילת הגלולות הללו, גם אם בחודשים קודמים תופעה זו לא התרחשה.
ב. דימום זה אוסר כמו כל דימום רגיל מהרחם.
ג. מבחינה רפואית, אם התופעה נמשכת ראוי לפנות לרופא נשים כדי שייבצע הערכה רפואית מתאימה, ויציע את הטיפול המתאים, בהתאם להערכה כזו. (בחלק מהמקרים, פשוט יומלץ להחליף את הגלולות, אך במקרים אחרים ייתכנו המלצות רפואיות רציניות הרבה יותר).
כבוד הרב שלוםאני מיילדת שעובדת בבית חולים איכילוב .סיימתי ללמוד לפני 27 שניםאני מעוניינת לברר לגבי שימוש בשיליות אחרי לידה. ידוע שיש הרבה סגלות לשילייה
אני חוזרת על שאלה ששאלתי לפני יומיים ולא נענתה. אני בהריון. ביוה"כ אהיה בשבוע 25. זהו הריון חמישי, כאשר שניים מתוך ארבעה הריונות קודמים הסתיימו
הרב שלום,אני סטודנטית לאחיות, גרה בקרני שומרון ורוצה לעבוד במעייני הישועה.ביררתי שם לגביי עבודה והבנתי שאהיה חייבת לעבוד שם שבתות, ושאין הסעות מקרני שומרון לבית
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.