אישות במהלך הריון
שלום וברכה לכבוד הרב מרדכי הלפרין שליט"א,נפשנו בשאלתנו המצורפת בזה [בקובץ נפרד], הדברים כמדומני נכנסים לגדר 'דחוף',מכיון שברוך ה', אשתי נכנסה להריון זה עתה. [עכשיו
שלום
יש לי התקן מירנה מה77, לפני כחודשיים וחצי, היו לי דימומים רצוף ואז המערכת היתה נקיה למס' ימים ועכשיו שוב הדימום חזר. אנחנו שומרים על טהרת המשפחה ומצב זה של דימומים בלתי פוסקים מקשה עלינו. האם יש איזהוא גלולה או משהו אחר שאפשר לקחת בכדי לעצור את הדימום?
ככלל כדאי לדעת כי התקן המירנה גורם לכתמים ודימומים אצל כ30% מהנשים המשתמשות בו, וחלקן אף לא מצליחות להגיע לטבילה בחודשים הראשונים שלאחר ההתקנה. לכן הוא איננו מומלץ כאמצעי מניעה לאשה בגיל הפוריות. כל התקני הנחושת בצורת T גורמים להרבה פחות דימומים מהמירנה.
ייתכן ויהיה כדאי לעבור להתקן נחושת ואז התקן מסוג Flexy T או GyneFix הוא אחד הטובים שבהם מבחינת מיעוט הדימומים.
שלום וברכה לכבוד הרב מרדכי הלפרין שליט"א,נפשנו בשאלתנו המצורפת בזה [בקובץ נפרד], הדברים כמדומני נכנסים לגדר 'דחוף',מכיון שברוך ה', אשתי נכנסה להריון זה עתה. [עכשיו
אני נהג מתנדב במד"א אצלנו בישוב קיים אמבולנס אנחנו מפעילים את האמבולנס בהתנדובת כל ימות השנה 24 שעות ביממה כולל בשבתות וחגים השאלה היא האם
שלום הרב, שמי ל.התחלתי לעבוד כסטז'רית בבית החולים הדסה עין כרם. בבית החולים אין גוי של שבת ולכן בעבודה השוטפת בשבת עולות שאלות הלכתיות רבות.
!שלום לכבוד הרב: מכון שלזינגר נוספה שאלה עבורך באתר מורשת בתאריך: 19/09/2005 10:53:41 :כותרת השאלה הנקה מעבר לגיל שנתיים :תוכן השאלה לפי שו"ע, יורה דעה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.