כשרות תוספי מזון
אשתי ו2 מנכדותיי סובלות מבעיות בקיבה ופטריות והעצה שקבלו מרופאים העוסקים גם ברפואה אלטרנטיבית היא לקחת מידי יום כמות מסויימת של חיידקים בתוסף תזונה ובמיוחד
אני חודש וחצי אחרי לידה שלישית, ב"ה. אני מניקה מלא, התחלתי לפני שבוע וחצי לקחת סרזט ויום אחרי התחילו לי דימומים (בכמות פחותה ממחזור, אבל אדום לגמרי) וכאבי מחזור די רציניים. יש לציין שבעבר לקחתי סרזט בהנקה לא מלאה ולא היתה שום בעיה.
שאלתי- האם יכול להיות שזו רק תופעה של התחלה (ואם כן- כמה זמן זה נמשך בערך) או שזה ילווה אותי גם בהמשך? פשוט, חשוב לי לדעת מה התשובה ע"מ לדעת מה לעשות.
אשתי ו2 מנכדותיי סובלות מבעיות בקיבה ופטריות והעצה שקבלו מרופאים העוסקים גם ברפואה אלטרנטיבית היא לקחת מידי יום כמות מסויימת של חיידקים בתוסף תזונה ובמיוחד
הרב הלפרין רוב שלום וברכה, אני מעלה שאלה זו כלימוד לקראת שיעור שאני מכין ואני מבקש לדעת אם זו מחלוקת או שבנקודה זו יש הסכמה.הרב
לרב, שלום. שאלה שקצת קשה לשאול, אך אין ברירה. בעלי ואני נשואים כארבעה חודשים. כבר מההתחלה היה לי קושי מעצם התשמיש עצמו (כל ה"מסביב" טוב).
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.