הפעלת מכשירי סיוע למשותקים בשבת
אימי סיעודית כבר ארבע שנים, מוגבלת לחלוטין בתנועה. בערב שבת גילינו שהמיטה החשמלית מורמת למצב ישיבה, ללא אפשרות הורדה ידנית, וללא הפיליפינית שנסעה לחופשה. לא
כלה שערכתי את חופתה שאלה אותי בעניין הקושי שלה לבצע הפסק טהרה תוך ימים ספורים אחרי תחילת וסתה. היא רגילה לוסת קצר, אלא שעכשיו למחרת הפסק טהרה מצאה דם (ללא כאבים, וכנראה לא מפצע הבתולים). האם הדבר יכול להיות
תוצאה של השימוש שהיא עושה במדבקה למניעת הריון? אני מכיר זאת כתופעה ישנה ומוכרת בשימוש בגלולות. כשלעצמי, הייתי חושב שמדובר בדימום בסוף ווסתה שהיא פשוט לא היתה רגילה לשים לב אליו בעבר, אולי בגדר מילתא דלא רמיא עליה דאינש לאו אדעתיה. אם הדבר קשור למדבקה, מה נהוג – לתת לגוף להתרגל, לשנות מדבקה, או דבר-מה אחר?
די סביר כי הדימום קשור למדבקה, אך אין ודאות בכך. בכל אופן מדובר בדימום אוסר
הבדיקה היעילה היחידה היא להפסיק את השימוש במדבקה ולראות
אימי סיעודית כבר ארבע שנים, מוגבלת לחלוטין בתנועה. בערב שבת גילינו שהמיטה החשמלית מורמת למצב ישיבה, ללא אפשרות הורדה ידנית, וללא הפיליפינית שנסעה לחופשה. לא
אשתי בשבוע 6 להריונה . והיא דיממה ברמה של תחילת ווסת . נראה שהעובר בסדר ב"ה. השאלה האם זהו דם ווסת המצריך שבעה נקיים וכו
שלום רב, אישתי ילדה לפני 3 שבועות ומניקה מאז באופן מלא (ללא בקבוק). האם עליה לצום באופן מלא את יום הכיפורים? את ילדינו הקודמים היא
בתי ילדה לפני 4 ימים. ביום כיפור ימלאו שבועיים מיום הלידה. האם עליה לצום, אם היא רוצה להניק באופן מלא? עד עתה היא לא הצליחה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.