כשרות התרופה הטבעונית "פלורדיקס"
שלום, אני מגיעה אליכם דרך אתר האינטרנט שלכם. מקווה שאתם הכתובת הנכונה. רציתי לשאול לגבי כשרות התרופה הטבעונית "פלורדיקס" שהיא ברזל נוזלי,המגיע ממיצוי של צמחים,
לכבוד הרב! ברצוני לדעת אם יש איזה אפשרות לדיכוי היצר המיני באמצעות תרופות טבעיות שאלתי נובעת כי היני מעוניין להסיר אבן כבדה זאת מעל ליבי אני נופל בהרהורים שוב ושוב המביאים לידי חטא דבר זה גורם לי לתחושת ריקנות עקב הקושי להתמודד מול כוח זה שנמצא בגופי אך יש לו מקום רק במסגרת מיוחדת וכשרה שתבוא בהמשך דבר זה פוגם בנפש ומוריד אותה כמה שלבים מטה דבר המשפיע על תבנית החיים בכלל צורת ההסתכלות על בת זוג פוטנציאלית מתעוותת והופכת שטחית בלבד אשמח לקבל פתרון פרקטי ולא כיוון חשיבה לו אני מודע ומחובר ממילא בתודה מראש
אתה מתאר בעיה קשה וכואבת.
רמת הפגיעה הנפשית הקשורה בבעיה שנוצרה אצלך, היא גבוהה יחסית ולכן היא מחייבת טיפול נפשי מקצועי.
אני ממליץ שתפנה לפסיכיאטר, רצוי שומר מצוות, שישמע אותך וידריך אותך קודם כל בצד הרפואי, ואח"כ בתיאום איתו תוכל לחזור אלינו לסיוע בפתרון השאלות ההלכתיות.
שלום, אני מגיעה אליכם דרך אתר האינטרנט שלכם. מקווה שאתם הכתובת הנכונה. רציתי לשאול לגבי כשרות התרופה הטבעונית "פלורדיקס" שהיא ברזל נוזלי,המגיע ממיצוי של צמחים,
האם תוכל בבקשה לברר לי האם יש מחקרים או נתונים על השאלות: א. מה השכיחות של תופעת הדמום אצל תינוקות קטנות (באיזו מדה יש לחוש
שלום רב, אני ילדתי בן ב׳ 8.3.11 והיו לי כשישה שבועות דימום ומאז יש לי טיפטופים מידי כמה ימים ממש מעט כתם אדום חום שמופיע
שלום. לא הכי יודעת אם זה המקום אבל יש לי בעיה ביחסי המין עם בעלי, אנחנו נשואים כבר 9 חושים ולא מצליחים לקיים חדירה. אובחנתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.