האם הויטמינים ג'ריאטק פרמאטון וצנטרום סילבר הינם כשרים?
האם הויטמינים ג'ריאטק פרמאטון וצנטרום סילבר הינם כשרים?
בתאריך: 24/05/2006 21:52:24
:כותרת השאלה
גיל הפוריות לעומת גיל האישיות ביחס לשידוכין
:תוכן השאלה
כבוד הרב, שלומות ואור! פונה אני אל כבודו בשאלה כבדת משקל אישית המעסיקה את מחשבתי בזמן האחרון. אנסה להביא את הנקודות העיקריות בראשי פרקים: 1. אני בן 28 סובל מחרדה כפייתית-OCD מאובחן וזוכה לטיפול יעיל ועקבי המנפק תוצאות יציבות מבחינה תיפקודית. 2. הטיפול הנוכחי נתפס על-ידי כטיפול שורש מהסיבות הבאות: א. הוא גרם לעליה כמותית ואיכותית בנפח התיפקוד לאחר קריסה אדירה בחודשים האחרונים ושומר על יציבות. ב. הוא מסייע בידי למנף את ייסורי הקריסה לטובת חישול האישיות ובניית כוחות נפש יותר עמוקים ואיכותיים ביחס לאתגרי החיים בכל המישורים. 3. לאחר השיפור התיפקודי המשמעותי הגעתי למסקנה כי בנקודת הזמן הנוכחית העיסוק בעינייני השידוכין עשוי להפוך ממעמסה נפשית למקפה חיובית בתחום זה. 4. הגיעה לידי אופצית שידוך בת 32. באופן ראשוני, תיאור האישיות משביעה רצון ונראה רלוונטי ביותר. החשש שלי ויש לציין כי מדובר בחשש כבד, ואולי אף לא פרופורציונלי מחוסר ידע בתחום, כי הגיל מגביל מאוד את יכול הפיריון אם במספר הילדים ואם בקשיי הבאתם לעולם. דווקא בגלל ייסורים והתחשלותי הנפשית והאישיותית אני מרגיש עד כמה שאפשר תוספת בגרות אובייקטיבית המתאימה ואף דורשת בחורה בגילאים מבוגרים מ-30 אך שאלת גיל הפיריון חוסמת אותי מלהתייחס לנטיית ליבי הטבעית והיא כן להתחיל בקשר זה. אני מבקש סליחה מכבודו על האריכות שבכתיבתי, אך מטרתי היתה להבהיר את שורש ההתלבטות האישית באופן הממצה ביותר ועם זאת התמציתי ביותר שהצלחתי להעלות על הכתב בזה. אודה לרב מקרב לב על חוות דעתו המפורטת בנושא עקרוני זה מתוקף נסיונו וידיעותיו האישיות והציבוריות כאחד. כמו כן אבקש מכבודו לפרסם השאלה באתר על- מנת לאפשר לגולשים לתרום לעניין ככל שיוכלו ועל כך נתונה להם תודתי האישית מראש. תודה רבה מראש לכבוד הרב. כל טוב.
בגלי 32 (ואפילו מספר שנים אחר כך) אין בעיות פריון לרוב המכריע של הנשים.
האם הויטמינים ג'ריאטק פרמאטון וצנטרום סילבר הינם כשרים?
אני לוקחת גלולות יסמין כבר 3 שבועות. לראשונה לאחר הפסקת הנקה. עקב דימום חלש שמופיע כבר זמן רב אין באפשרותי לעשות הפסק טהרה. גם שכבר
אני אחות בטיפול נמרץ כללי רציתי לדעת מאיפה אפשר להוציא חומר על החולה הנוטה למות.
בעלי החל לסבול לפתע מתופעת אין-אונות. אנחנו נשואים כ- 17 שנה ויש לנו 4 ילדים ועד היום לא הייתה כל בעיה במערכת היחסים והאישות ביננו.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.