נטילת קורטיזון
יש לי בקשה דחופה ביותר ותודה למי שיוכל לעזור: חבר צריך לקחת תרופה ועימה קורטיזון את הקורטיזון הוא יתחיל ביום חמישי הקרוב למשך עשרה ימים
בס"ד
רוב שלומות, אתמול עברתי שאיבת ביציות בהרדמה מלאה, להבדיל מהפעם הקודמת היה יותר סיכון כי אני חולה עם דלקת גרון והמרדים העיר לי מספר פעמים כי הסיכון גדל, אם כן, האם עלי לברכך ברכת הגומל בכלל? ואם כן מתי בשבת? או שמה לחכות עד אחרי החזרת העוברים? בברכת שבת שלום מיטל
מבחינת הסיכון אין קשר בין פעולת השאיבה בהרדמה כללית לבין פעולת ההחזרה. לכן על עצם פעולת הדיקור בהרדמה יש לברך הגומל (במיוחד לאור הסיכון המיוחד שנלווה לו), ואין סיבה להמתין עד אחרי ההחזרה.
על כל פנים שיהיה בהצלחה.
יש לי בקשה דחופה ביותר ותודה למי שיוכל לעזור: חבר צריך לקחת תרופה ועימה קורטיזון את הקורטיזון הוא יתחיל ביום חמישי הקרוב למשך עשרה ימים
שלום. אני סטודנט לסיעוד, אני מעוניין להתחיל לעבוד בבי"ח עבודת סטודנט במחלקה הגריאטרית. חלק מהעבודה היא להיות כוח עזר. חלק מהעבודה היא רחצת מטופלים והחלפת
אשה עם דלקת חריפה בשלפוחית השתן עם כאבים חזקים קבלה היום אנטיביוטיקה – "זינט" 500 מ"ל שכתוב וכן אמרו לה בע"פ שצריך לקחתם עם אוכל
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.