משמעות החולי ביהדות
אני עושה עבודה בנושא השחפת,ועניין של פרדיגמות מדעיות אני סטודנטית הלומדת באונברסיטת בר אילן,אני רוצה לשלב בעבודה את ההיבט היהודי. אני רוצה חומר במדבר על
מספר השאלה: 111898
אנו זוג נשוי טרי דתי ומתחזק. אני מאוד רוצה להביא כלב מחמד הבייתה, משהו קטן וחמוד. אנחנו גרים בבית ללא חצר. בעלי טוען שיש הלכה שאסור להכניס כלב הביתה כי אז השכינה יוצאת מהבית.לא רק שאני לא מבינה למה אסור ולמה השכינה יוצאת בגלל כלב. אני גם מאוכזבת כי לעתים אני לבד בבית ואין טלוויזיה כי החלטנו לא להכניס טלוויזיה ואני מרגישה בדידות מסוימת, או צורך במשהו חי איתי בבית. בנוסף שמעתי ברדיו רב שטען שאם זה כלב טוב (לא מהסוגים המסוכנים) אז מותר להכניסו.
האם מותר או אסור כלב בבית?
לתוספת עיון בנושא, ניתן לראות את מאמרו של הרב שלמה אבינר 'תרפיה באמצעות בעלי חיים' באסיא (ס"ה-ס"ו) ובתגובות המערכת
אני עושה עבודה בנושא השחפת,ועניין של פרדיגמות מדעיות אני סטודנטית הלומדת באונברסיטת בר אילן,אני רוצה לשלב בעבודה את ההיבט היהודי. אני רוצה חומר במדבר על
כרופא מיילד בהדסה ה"צ ניתקלתי לאחרונה במקרה בו אשה סרבה לביצוע ניתוח קיסרי דחוף באינדיקציה של סבל עוברי בטענה שהיא אשה בריאה ואין הצדקה "לסכנה"
דודי כבן 50 עבר ביום שישי האחרון ניתוח לכריתת חלק נוסף מרגלו עקב היותו חולה סוכרת. עד לרגע זה הוא עדיין לא התעורר. הוא מאושפז
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.