שלום. אנו נשואים מזה שלושה חודשים ומצויים בשנות העשרים לחיינו ועדיין לא הצלחנו לקיים יחסי אישות. באופן כללי, אנו ביחסים מצויינים זה עם זו וכנראה שמקור הבעיה בחוסר חשק מצד אשתי מסיבה לא ברורה. מפאת רגישות וצניעות הנושא אנו מעוניינים לפנות אל אשת מקצוע דתיה באזור הדרום. אם יש באפשרותכם לעזור לנו או לפחות למקד אותנו במציאת עזרה כזו (נואשנו ממנועי חיפוש באינטרנט בנושא) נודה לכם מאוד. נא לא לפרסם את השאלה באתר תודה,
כדאי שתתייעצו עם מכון פוע"ה טל: 02-6515050
יש להם קבלות על יעוץ מוצלח מאוד גם בתחום זה.
Might you have halachic resources that address the following question: neonatal resuscitation at the cusp of viability- i.e. would halacha allow parents to not resuscitate
שלום רציתי לשאול יש לי בת המרכיבה מכשיר שמיעה באוזן ימין היא מרכיבה מכשיר רגיל ובשבת אנחנו לא מכבים אותו אלא סותמים את הפתח עם
שלום, עברתי עקירה כירורגית ביום א' וקיבלתי אנטיביוטיקה שאצטרך לקחת עד יום ה', כולל כיפור. במרפאה אמרו לי שבשום פנים ואופן לא ניתן להפסיק את
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.