הפלות מלאכותיות
אני עורכת סמינריון בנושא הפלות מלאכותיות בישראל ובעיקר מתייחסת לעמדות של חילוניות, כלומר מתי הן מגדירות עובר כחי, מה מידת המתירנות שלהן וכו'. היכן אוכל
אשתי בדקה כל 6 ימים שהיא נדה, אך ביום השביעי היה שבת ולא היינו בבית ושכחה לבדוק, ושאלנו רב חשוב ואמר לה בהתחלה שאסור, ושתבדוק למחרת, לאחר מכן אשתי אמרה לו שזה כבר שלוש שבועות שהיא נידה, אז הרב אמר לה תבדקי ותטבלי (היה לאחר השקיעה כשעתיים) , אז היא אמרה לו שאם זה אסור אז לא, אז אמר לה תסמכי עלי זה בסדר אין בעיה,
רציתי לשאול מה המקור לזה שמותר?
הדרך הנכונה היא פשוט לפנות אל הרב המתיר.
[הנושא נדון בגמרא ובפוסקים ולא ראוי לסכם את הסוגיה במסגרת זו]
אני עורכת סמינריון בנושא הפלות מלאכותיות בישראל ובעיקר מתייחסת לעמדות של חילוניות, כלומר מתי הן מגדירות עובר כחי, מה מידת המתירנות שלהן וכו'. היכן אוכל
באלה נסיבות מותר (חייב) לדווח על עמית שעוסק ברפואה או סיעוד על טעות או גישה מוטעת לטיפול לאורך זמן?
שלום רב, אני בת 33, ונמצאת בתחילת שבוע עשירי להריון (עפ"י חישובי הרופא. עפ"י תאריך מחזור אחרון-בתחילת שבוע-11). זהו הריון שני עבורי, לאחר הריון נפל
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.