שלום,
אשתי ואני מצויים לאחרונה בטיפולי פוריות. החודש הנחה אותנו הרופא (פרופ' מרגליות) להזריק מנוגון לעידוד הביוץ, מתוך כונה להגיע לביוץ במועד הטבילה או למחרת. ביום החמישי לשבעה הנקיים ראתה אשתי דם, ונאלצנו להתחיל את הספירה מחדש. מכך נובע כי הביוץ יתרחש לפני מועד הטבילה. הייתי רוצה לדעת האם במצב כזה ניתן לבצע הזרקת זרע במועד הביוץ, ואם כן – האם אשתי צריכה לטבול קודם לכן (כמובן, גם אם תטבול, אנו לא נקיים יחסי אישות עד לחלוף שבעה נקיים וטבילה נוספת). אודה לכם אם תוכלו להשיב לי במהרה, כיון שהשאלה לא תהיה רלבנטית בעוד ימים ספורים.
בברכה,
יש דעות שונות בין הפוסקים בדיוק בנושאי שאלתך.
לכן כדאי שתפנה מיידית למכון פוע"ה (פוריות ע"פ ההלכה) טל 02-6515050 בשעות העבודה על מנת לקבל פסק הלכה מוסמך.
כבוד הרב, שלום! אני תלמידה שנה ראשונה בסיעוד בבה"ח עין כרם וחלק מתוכנית הלימודים כוללת כניסה לחדר שיש בו גופות. המרצה פוטרת תלמידים להכנס לשיעור
שלום רב, אני סוכרתית (סוכרת נעורים) המטופלת במשאבת אינסולין. בשנים האחרונות פותחה טכנולוגיה של מדידת סוכר רציפה באמצעות חיישן, ללא צורך בדקירה והוצאת דם. מחירו
בטיפול רפואי צבאי בפצועים בשטח, בתאג"ד ובגופים השונים בדרך אל בית החולים, ישנו לפעמים טיפול אינטנסיבי בפצועים שיכול לכלול ניתוחים.במצבים בהם חס וחלילה נפטר פצוע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.