עבודת סטודנט לסיעוד בשבת
שלום,אני סטודנטית לסיעוד ולאחרונה התחלתי לעבוד בבבית החולים, אבל הבעיה שעבודה בשבתות (אחת לחודש בערך) היא חלק מחייב. אז הסבירו לי איך לעשות דברים בשינוי
שלום רב
עד כה נמנעתי מלעשות בדיקות דם לסוכר בשבתות וימים טובים וכמובן גם ביום הכיפורים אולם באחרונה במאמץ לשפר את איזון הסכרת שלי נתבקשתי ע"י הרופא וכן ע"י הדיאטנית לערוך בדיקות יומיומיות כולל שבת ויום כיפור הב"ע.
קראתי תשובות המתירות לבדוק בשבת בשינוי והשתקת צליל הפעימות וכן להמתין שהמכשיר ייכבה מעצמו, אבל האם ביום הכיפורים גם מותר על מנת לדאוג לא להכנס למצבים של "היפוגליקמיה" כלומר חוסר סוכר בדם – דבר שהוא מסוכן ומחייב אכילת דבר מתוק (שאגב יכול להיות פחות משיעור שמוגדר כאכילה ביום כיפור)?
אודה על תשובה לפני יום הכיפורים,
בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה
שלום
מותר לבצע את הבדיקה ביום הכיפורים כדי למנוע מצב של היפוגליקמיה. כמובן שיש לבצע את הבדיקה בשינוי ככל שזה ניתן.
שלום,אני סטודנטית לסיעוד ולאחרונה התחלתי לעבוד בבבית החולים, אבל הבעיה שעבודה בשבתות (אחת לחודש בערך) היא חלק מחייב. אז הסבירו לי איך לעשות דברים בשינוי
שלום! שמעתי לטובה על הכדורים של "אומגה 3" של חברת אלטמן.ההכשר עליהם הוא של ר' שאני לא מכירה מארה"ב ורציתי לשאול האם אפשר לסמוך על
אשתי ילדה בליל שבועות תנוקת בריאה בלידה רגילה. בביקורת שש שבועות נמצא חשש לפוליפ ולכן מקבלת אסטרוגן לגרימת מחזור. הדבר הקשה קצת על ההנקה, אם
שוכט"סלרב ד"ר מרדכי שליט"אזוג מאורסים שעומדים להתחתן בעוד פחות מחודש והיום גילו כי יש לאשה CMV ה IGM פעיל והמליצו לאשה לא להיכנס להריון למשך
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.