שלום רב, אני בת כמעט 22 ואני בהיריון שבוע 14, רופאת הנשים שלי שלחה אותי לעשות (עוד כמה שבועות) בדיקת חלבון עוברי לגילוי מוקדם של תסמונת דאון ל"ע. שאלתי היא האם עליי לבצע את הבדיקה אם חס וחלילה יתגלה ספק בבדיקה אין בכוונתי לעשות דיקור מי שפיר, האחות אמרה לי להתייעץ עם רב מאחר וגילי צעיר ואני לא יעשה דיקור. תודה רבה.
בדיקת החלבון העוברי מתבצעת ע"י לקיחת מעט דם מהאם. אין איסור לבצע בדיקה זו.
שלום רציתי לדעת למה מצד אחד צריך להרוג את העובר בסיכון לאשה מדין רודף ואם יצא ראשו אז אסור והרי התינוק "הורג" את אימו גם
שלום שאלתי מופנייית לרב ד"ר הלפרין ברצוני לכתוב עבודה מקיפה בעניין פסיכאטריה והלכה וגם פסיכולוגיה והתמודדות עם דעות היהדות לגבי הנפש רציתי לשאול האם הרב
אני נוטלת גלולות במשך ארבע שנים ברציפות ללא הפסקה, האם כדאי לי לעשות הפסקה מהגלולות? אם לא אז אם אפשר לדעת למה?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.