carry an Epipen
I ASKED THIS QUESTION PREVIOUSLY BUT MY ENQUIRY WAS NOT ACKNOWLEDGED. My son has life threatening allergies that would cause anaphylaxis and has to carry
עברה חצי שנה מאז ששלחתי אליכם את שאלתי הקודמת (#6802 – התאמת זמני ביוץ). אחרי 3 חודשים התחלתי לקחת אסטרופם 3 ימים בהמלצת הרופא נשים – עכשיו הביוץ שלי מתרחש בסביבות היום ה16 של מחזור של 28 ימים (טובלת ביום 12 או 13). – ועדיין אין הריון האם יש צורך לבדוק את בעלי? – או שמותר רק אחרי שנתיים?
כדאי להתחיל עם PCT בו נבדקת נוכחות תאי זרע בריר צואר הרחם כמה שעות אחרי קיום יחסים.
אם יתברר בבדיקה זו שקיימת בעיה ניתן יהיה להתיר גם בדיקת זרע רגילה.
I ASKED THIS QUESTION PREVIOUSLY BUT MY ENQUIRY WAS NOT ACKNOWLEDGED. My son has life threatening allergies that would cause anaphylaxis and has to carry
אני בהריון ראשון בשבוע 6. אתמול החל אצלי דימום, לאחר בדיקת רופא נמצא כי הכל תקין. 1. באם הבנתי נכון עליי לחכות 5 ימים ולאחר
שלום. במסגרת עבודה בביולוגיה אני עוסקת בשאילת האבחון הגנטי טרום השרשתי מבחינת ההלכה במחלת ה-ALS (ניוון שרירים). אשמח לתשובה במהירות האפשרית. בתודה, יעל
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.