תפרים וטבילה
לכבוד הרב שלום! האם תפרים לאחר ניתוח(כריתת כיס מרה) בשיטת הלרסקופיה מהווים חצציצה לטבילה. ברצוני לציין כי התפרים נראים כסיכות מהדק כאשר חלקם לא מהודקים
עברה חצי שנה מאז ששלחתי אליכם את שאלתי הקודמת (#6802 – התאמת זמני ביוץ). אחרי 3 חודשים התחלתי לקחת אסטרופם 3 ימים בהמלצת הרופא נשים – עכשיו הביוץ שלי מתרחש בסביבות היום ה16 של מחזור של 28 ימים (טובלת ביום 12 או 13). – ועדיין אין הריון האם יש צורך לבדוק את בעלי? – או שמותר רק אחרי שנתיים?
כדאי להתחיל עם PCT בו נבדקת נוכחות תאי זרע בריר צואר הרחם כמה שעות אחרי קיום יחסים.
אם יתברר בבדיקה זו שקיימת בעיה ניתן יהיה להתיר גם בדיקת זרע רגילה.
לכבוד הרב שלום! האם תפרים לאחר ניתוח(כריתת כיס מרה) בשיטת הלרסקופיה מהווים חצציצה לטבילה. ברצוני לציין כי התפרים נראים כסיכות מהדק כאשר חלקם לא מהודקים
שלום רב, אני 6 שבועות לאחר לידה, אני מניקה ולכן קיבלתי מהרופאה שלי גלולות מסוג מיקרולוט שמיועדות לאישה מניקה. אני אמורה לטבול ביום חמישי כי
שלום רב. ברצוני לשאול בנוגע לכדורים שאני לוקחת אם ניתן להמשיך לקחת אותם בפסח (הם לא מופיעים ברשימת התרופות הכשרות): גלולות למניעת הריון מיקרוגנון, וויטמין
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.