reconstructive breast surgery following a mastectomy
I am writing an article about reconstructive breast surgery following a mastectomy. I must also address the question of permissibility/prohibition of prophylactic mastectomy with a
לרב שלום,
מזה 4 חודשים אני יוצאת עם בחור והתחלנו לדבר על חתונה. אני בת 29 והוא בן 46
ביקשתי מהבחור לעשות בדיקת זרע לפני החתונה וזאת בגלל גילו וגם בגלל שהיה נשוי 3 שנים ללא ילדים. אני מאוד רוצה להתחתן אך חוששת מבעיה פוריות. האם מותר לי לבקש ממנו בדיקה?
מאחר ורוב הגברים גם בגיל 46 הם פוריים (בניגוד לנשים בגיל זה) אין הצדקה לבצע בדיקת זרע לפני חתונה אלא אם כן יש סיבה מיוחדת להניח שקיימת בעיית פוריות אצל הגבר.
I am writing an article about reconstructive breast surgery following a mastectomy. I must also address the question of permissibility/prohibition of prophylactic mastectomy with a
שלום רב לפני כחודש וחצי עברתי גרידה בשבוע ה 10. בנוסף התברר לי בשבוע שעבר שאני חולה במחלת הנשיקה מונו EBV. אני רוצה להכנס שוב
אני בהריון ואמורה להיות באמצע השבוע העשירי ב-ט' באב. זהו הריוני השני כשהראשון הסתיים בהפלה ספונטנית בשבוע 6. באשפוז לאחר ההפלה גילו שיש לי מחיצה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.