נטילת כדורים למניעת הריון ביום כיפור
האם מותר לקחת כדורים למניעת הריון ביום כיפור? בלי שתיה? אציין כי במידה ולא אקח אותם יום אחד זה עלול לפגוע במניעת ההריון? תודה
שלום, אני אישה נשואה מזה כ4 שנים + ילד בן שנתיים יש לציין שלא התחתנו משידוך, וכמה חודשים אחרי הנשואין התחילו הבעיות חשדתי בבן זוגי שהוא מנהל שיחות טלפון עם בנות. (יש לציין שהוא עובד עצמאי שיש שם מזכירות וכל מיני נערות למינהם) ובמשך 3 שנים היו לנו תמיד מריבות על אי אמון בו ותמיד הייתי יוצאת מתוך הנחה שזה רק שיחות ולא מעבר לזה וגם לזה לא הסכמתי בשום אופן! בשנה ארונה עלתה רמת החשדות עד כדי כך שתפסתי אותו מתכתב באינטרנט עם בנות בצורה בוטה וגם בשביל הכרות לזמן ארוך וכשגילתי זאת אני בעצמי קיימתי איתו שיחות דרך האינטרנט כך שהבנתי בדיוק לאן הוא רוצה להגיע. אקצר ואומר שהסיפור יתפוצץ בזה הבאתי אותו למצב להיפגש איתי, בידיעה שאינו יודע שזו אני. חשוב לומר שאני אישה יפה ומספקת את צרכיו בהכל. אני אישה מסורה ועדינה ואני יעשה הכל למען המשפחה. אחרי הסיפור שקרה הבטיח לי שזה לא יקרה שוב וסלחתי לו על אף הכל! עכשיו לאחר כמה חודשים של שקט חזר שוב הסיפורים וכל השקרים והוא אינו יודע עליהם שאני יודעת אפילו. אני ממש על סף שיברו. אני ממש אוהבת אותו והוא בעל דואג מאוד ומבין ואני חושבת שיש לו בעיה פסיכולוגית קשה שאלתי היא א. יש מצב שהוא אי פעם השתנה? ואם כן מה עלי לעשות ב. אני כרגע חושבת ממש לפרק את הנישואין והדבר שיציל זה רק אם יש דבר כזה שפסיכולוג יכול לעזור במצב הזה? אנא עיזרו לי תודה מראש!
מדובר בשאלה חשובה ורגישה.
הדרך הנכונה לטיפול בה היא פניה ליועץ/ת נישואין שומר/ת תורה ומנוסה.
השלב ראשון מן הראוי שתפני אליו בגפך.
בעקבות יעוץ ראשוני זה יהיה לך קל יותר לגבש את דעתך על ההמשך.
האם מותר לקחת כדורים למניעת הריון ביום כיפור? בלי שתיה? אציין כי במידה ולא אקח אותם יום אחד זה עלול לפגוע במניעת ההריון? תודה
שלום שלום רב, ראשית אבקש שתכתובת זו לא תפורסם ברשת כדי לשמור על פרטיותי. אינני יודעת אם שלחתי את שאלתי לכתובת הנכונה ואני מקווה שאם
Post Content אשמח לקבל מידע רפואי הלכתי עדכני בענין קביעת רגע המוות, וכן רציתי לשאול האם נוכל לקבל בתרומה את ספרי המכון לבית המדרש שלנו
בס"ד שלום רב, אני מניקה את בני בן החצי שנה הנקה מלאה. קראתי ושמעתי שלא טוב להניק כאשר יש הריון בזמן ההנקה. שאלתי היא מדוע?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.