שלום,
אני אמא ל-3 ילדים בגילאים 4 עד 3 ח'
וכרגע אני מעונינת למנוע הריון, אני מניקה באופן מלא. ובעוד כשנתיים מעונינת בהריון נוסף.
אני מתלבטת מאוד מהו אמצעי המניעה הטוב והפחות מסוכן עבורי(יש הסטורית סרטן שד במשפחתי כמו כן עברתי טיפולי פוריות להשראת ביוץ ל-2 ילדי הראשונים). במהלך הטיפולים לקחתי פרוגסטרון בטבליות שהשפיע עלי בצורה מאוד קשה, האם לגלולה של ההנקה ולמירנה יכולות להיות תופעות אלו? או שהמינונים שלהם מאוד חלשים?
מה לגבי ההתקן gynefix האם הוא האופציה הטובה עבורי?
תודה .
המירנה מפריש חומר פרוגסטטיבי כך שהוא לא מומלץ עבורך, בנוסף לבעיית הדימומים וההכתמה הקיימת אצל קרוב ל50% מהמשתמשות בו. דומי שהתקן מסוג gynefix היא האפשרות העדיפה לגבייך.
מובן שעלייך להיוועץ ברופאך האישי לפני קבלת ההחלטה.
שלום. במסגרת לימודי התושב"ע{תיכון},התבקשנו-חברתי ואני לבחור נושא לעבודת חקר. בחרנו בנושא-ניתוחים פלסטיים. שאלתנו היא- מה דעת ההלכה לגבי הסיכון שקיים בניתוחים פלסטיים ע"י הרדמה כללית?
Dear SirWe would like to know if there is a halachic problem of using bone powder for dental repair that has been manufactured from swine
כבוד הרב שלום. האם מותר למתנדב במדא להסתובב עם עם מכשיר פלאפון בשבת?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.