שלום כבוד הרב לפני 5 שנים בערך גילו ברחם שלי שרירנים ואז קבעו לי ניתוח ראשון ולא הוציאו לי הכול ומה שנשאר התפתח וגדל וזה מאוד עיוות את הרחם ולפני שנה ב׳ה התחתנתי ובגלל השרירנים זה מנע ממני להיקלט להיריון אז קבעו לי עוד פעם ניתוח שזה היה הניתוח השני וב׳ה לפני חודש עברתי בשלום את הניתוח היה קשה וארוך מהרגיל עם המון שרירנים שהוציאוו לי והרופא אמר שנחכה חצי שנה כדי לנסות להקלט ומבחינת היחסי אישות זו בעיה כי אנחנו לא רוצים זרע לבטלה וגם אסור לי גלולות בגלל השרירנים והדבר היחידי זה קונדום וזה הרי זה לזרע לבטלה מה לעשות בבקשה?
תודה!!!
להלכה יש פתרונות ברורים למצבך. אנא פני לרב מנחם בורשטיין ראש מכון פוע"ה.
הטלפון של מכון פוע"ה הוא 026515050
מקורות הלכתיים מובאים גם בספרי "רפואה מציאות והלכה" (מכון שלזינגר, ירושלים תשע"ב) סימן כה, פרק א, אותיות ה-ו.
My question concerns sperm possibly to be donated by a father-in-law. My daughter and her husband (I have been authorized to contact you on their
שלום שמי *** ואני בת שנתיים אני מיתקשה במתן שתן מיזה כחמישה חודשיםלעיתים עוברות 25 שעות ללא מתן שתן ניבדקתי ואושפזתי ממושכות בדנה איכילוב בשניידר
ממחחקרים שנעשו עולה כי נזקי הנרגילה הינם דומים ואף חמורים יותר מנזקי הסיגריה, בנוגע לעישון סיגריות ישנם הרבה פסיקות בנושא. אומנם, התקשיתי למצוא פסיקה בנושא
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.