אנו זוג עם שני ילדים הקטן בן שנה. איננו מעוניינים בילדים נוספים בשנה הקרובה, כך שאני רוצה להשתמש באמצעי מניעה אך בשום פנים ואופן אינני מעוניינת להשתמש בגלולות או בהתקן. האם קיימת אפשרות לשימוש באמצעי מניעה אחרים שאינם פנימיים?
ברמה הרפואית קיימות אפשרויות נוספות כגון דיאפרגמה ומשתקי ("קוטלי") זרע. אבל מאחר ומבחינה הלכתית אמצעים אלו נמצאים בעדיפות נמוכה אחרי הגלולות, מו הראוי לשאול רב מורה הוראה המכיר באופן אישי את הזוג השואל.
אני בהריון שבוע 9. יש לי דימומים קלים כבר שבוע וחצי ברציפות. מתחילת ההריון יש דימומים לסירוגין. באולטראסאונד רואים דופק ועובר תקין ב"ה. בבדיקה פנימית
שלום רב, אשמח לקבל חומר בנושא גישת ההלכה בנושא האוטונומיה של החולה וההסכמה מדעת בתודה מראש, שלום רב, אשמח לקבל חומר בנושא גישת ההלכה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.