לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה בשבוע 10. אני מתלבטת מאד מה לעשות, אני לא בטוחה שבכוחי הנפשי להיות הורה יחיד ל4, בעיקר שבעלי נפטר לא בדרך טבעית. אני צריכה לציין שאין לי תמיכה ממשפחתי או משפחת בעלי, והעול כולו נופל עליי. עם כל זאת ברור לי שמדובר בעובר יקר, זכר לבעלי ז"ל. מה לעשות??? עם מי לדבר???
אנא התקשרי לד"ר הלפרין בטלפון: 602349-0522, אחרי שעה 22:30.
מה הדין לגבי תרומת איברים (של אדם שנפטר) ככלל ותרומת לב בפרט? למיטב ידיעתי יש בעיה להוציא לאדם את ליבו – במצב שבו הוא עוד
שלום כבוד הרב תודה על תשובתך המהירה. הנה מספר דברים שרצית לדעת לגבי הסוללות לשתל כוכליארי. לגבי הפעלת הסוללות עד מוצאי שבת אין אפשרות כזאת
שלום רב, בשנת הלימודים האקדמאית הקרובה אני אתחיל את לימודי כסטודנט לרפואה בפקולטה לרפואה בטכניון. לימודים אלו יכללו לימודי אנטומיה בהם יתבצעו דיסקציות בגופות. שאלתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.