שלום וברכה, אני בן 35 סובל מקרוהן אך צומות מיטיבים עימי ולא מקשים עליי, אינני נוטל תרופות. לפני כחודש וחצי חוויתי כאבים עזים שהתגלו כאבן בשופכן. לאחר תהליך של כשלושה שבועות האבן בגודל 5.5 מ"מ יצאה ב"ה בצורה טבעית. שאלתי לגבי צומות, זו הפעם היחידה (וב"ה אחרונה) שפגשתי אבן, אבי סבל מאבנים רבות. ההמלצה של הרופאים היא כטיפול מנע לשתות הרבה מים בקביעות. שאלתי האם מותר לי לצום? אולי בהכנה טובה של הגוף לפני כן? מכיון שאין לדבר סוף ואינני יודע האם אני באמת מייצר אבנים ובסכנה ממשית לכך או שלא. מעבר לכך זה שאלה שאני מבין שתצוף בכל צום, בין בקלים ובין בתשעה באב ובוודאי שביו"כ.
מותר לשתות. אין צורך לאכול.
שלום אני בחור ישיבה. כהן. האם יש לי מה לחשוש שאני פסול חיתון (פצוע דכא) איך אני מוודא את זה(אם יש קריטריונים מסוימים) (אני פוחד
בני בן ה-14 רואה קרי לילה בתדירות מאוד גבוהה, לעיתים פעמיים בלילה. הוא אינו צופה בסרטים אך לדבריו בימינו בכל מקום ברחוב נתקלים בתמונות לא
לכבוד הרב ד"ר מרדכי הלפרין שליט"א שלום וברכה נתבקשתי על ידי איש רפואה, לברר נושא המעסיק אותו ונוגע ג"כ לעובדי רפואה רבים באשר הם, והוא,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.