פירוש פסוק
כתוב בתנ"ך "כי קשרתם כולכם עלי ואין גלה את אוזני בכרת בני עם בן ישי" (שמואל)השאלה הי איזה מעשה שהתגלה לשאול עומד מאחורי המשפט הזה,
שלום וברכה, אני בן 35 סובל מקרוהן אך צומות מיטיבים עימי ולא מקשים עליי, אינני נוטל תרופות. לפני כחודש וחצי חוויתי כאבים עזים שהתגלו כאבן בשופכן. לאחר תהליך של כשלושה שבועות האבן בגודל 5.5 מ"מ יצאה ב"ה בצורה טבעית. שאלתי לגבי צומות, זו הפעם היחידה (וב"ה אחרונה) שפגשתי אבן, אבי סבל מאבנים רבות. ההמלצה של הרופאים היא כטיפול מנע לשתות הרבה מים בקביעות. שאלתי האם מותר לי לצום? אולי בהכנה טובה של הגוף לפני כן? מכיון שאין לדבר סוף ואינני יודע האם אני באמת מייצר אבנים ובסכנה ממשית לכך או שלא. מעבר לכך זה שאלה שאני מבין שתצוף בכל צום, בין בקלים ובין בתשעה באב ובוודאי שביו"כ.
מותר לשתות. אין צורך לאכול.
כתוב בתנ"ך "כי קשרתם כולכם עלי ואין גלה את אוזני בכרת בני עם בן ישי" (שמואל)השאלה הי איזה מעשה שהתגלה לשאול עומד מאחורי המשפט הזה,
אני בשבוע ה-35 להריוני,הריון שני. בבדיקת העמסת הסוכר שעשיתי אין קביעה חד משמעית לסכרת הריונית אך ניתנה דיאטה מנחה בינתיים ללא טיפול אינסולין.שאלתי היא האם
שלום הרב ד"ר מרדכי הלפרין, אני בשבוע ה37 להריוני ב"ה. אני ובעלי מתכוננים ללידה, מבררים וחושבים על דברים שיעזרו ללידה להיות רגועה, קלה ושתעבור בטוב
לכ' המכון שלום רב! ברצוני לשאול: במשניות של מס' כתובות מופיע יסוד הדין ש"קטנה עד גיל 3 שנים ויום אחד בתוליה חוזרים" – האם זהו
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.