תפילה על חולה סופני
שלום רב, ברצוני לשאול לגבי תפילה לרופאתו של חולה סופני. באמרי חולה סופני אין הכוונה לחולה שאבדה התקווה לגבי סיכויי החלמתו, אלא מחלה פרוגרסיבית שידוע
ראשית, תודה על תשובתכם לשאלתי (מכון שלזינגר. בקשתם הבהרות נוספות. האם גם לגבי תרומת ביצית קיים החשש של ממזרות? אם כן האם אתם מציעים לי לדאוג למידע כל שהוא על התורמת כדי שבבוא העת אוכל להציגו בפני הרבנות (כוונתי בהגיע ילדי לגי נישואין)? יכול להיות שאני לא חושבת/חשבתי על כל השלכות אף שב"אינסטינקט" ועל פי הידע הבסיסי שלי בעניין לא חשבתי שישנה בעייה בלתי פתירה. בקיצור , אני מקווה שלא סיבכתי יותר מדי את החיים לילדי וכל הרחבה שלכם בעניין תקל עלי.ושוב תודה על רצונכם הטוב.
כדי למנוע חשש ממזרות מיותר, יש לשמור את כל הנתונים על התורמת בבית החולים בו בוצעה התרומה, ולוודא עם בית החולים שפרטים אלו ישמרו לאורך זמן.
יתכן ולא יהיה צורך להשתמש בנתונים השמורים, אבל למקרה שבית הדין יקבע שבלא נתונים אלו עלולה להיווצר בעיה קשה – אז ורק אז חייבים לדאוג שבית הדין (לא את) יוכל לברר את הטעון בירור עם בית החולים הנדון.
שלום רב, ברצוני לשאול לגבי תפילה לרופאתו של חולה סופני. באמרי חולה סופני אין הכוונה לחולה שאבדה התקווה לגבי סיכויי החלמתו, אלא מחלה פרוגרסיבית שידוע
כבוד הרב שלום! הנני מטפלת ברפואה אלטרנטיבית- טיפולי רפלקסולוגיה, זהו תחום שדורש מגע בכפות הרגליים עד הברכיים. לפני מס` ימים נתבקשתי מאחת המטופלות שלי לטפל
בס"ד שלום כבוד הרב ד"ר מרדכי הלפרין, לגבי העניין שמומלץ אחרי אוכל לא לשתות מיד (האם זה תלוי מה לשתות ומה לא, למשל קפה או
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.