מעוברת, יולדת ומינקת ביום כיפור
בס"ד רציתי לדעת מבחינה הלכתית ורפואית לגבי מעוברת, יולדת ומינקת ביום כיפור: אילו מצבים רפואיים דורשים התערבות. מהם הסיכונים והסיבוכים העלולים להיגרם בשל הצום ויחס
בחורה בקהילתי מתלבטת האם להינשא למישהו שאחיו לוקה בתסמונת, מחשש לילדיה בעתיד. מה יש לך להגיד בנושא?
למיטב ידיעתי הגורם התורשתי בתסמונת טורט הוא אנכי – מהורה לילדו, ואם כן יתכן ואין כאן בעיה. אך מאחר ואינני גנטיקאי, מן הראוי לפנות לייעוץ גנטי רשמי. בבי"ח הדסה, למשל, יש מרפאה לייעוץ גנטי, וניתן להפנות ולפנות אליה.
בס"ד רציתי לדעת מבחינה הלכתית ורפואית לגבי מעוברת, יולדת ומינקת ביום כיפור: אילו מצבים רפואיים דורשים התערבות. מהם הסיכונים והסיבוכים העלולים להיגרם בשל הצום ויחס
שלום רב, אני עובדת בהוסטל בו הדיירות לוקחות תרופות פסיכיאטריות. הפסיכיאטר אומר שהן חייבות להמשיך בטיפול תרופתי גם ביום כיפור. הבנות חרדות מאוד מהצום שכן
follow-up on #4923 – Medical research Vs. practice Thanks so much for your response. I read through part of the book you recommended, it was
שלום עליכם. זה זמן רב אני מחפש תשובות לשאלות הבאות ואיני מוצאן. אודה לכם אם תוכלו להאיר את עיני. ידועים דברי רבותינו "אין האשה מתעברת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.